آرشیو مقاله ها

اغلب شهرهای ایران بر روی مخروط افکنه آبرفتی ساخته گردیده اند

یک دکترای آبخیزداری گفت: اغلب شهرهای ایران بر روی مخروط افکنه آبرفتی ساخته گردیده اند.

26 دی 1397

اعتراضات گازی در ونزوئلا

ده ها تن از معترضان ونزوئلایی با مسدود کردن خیابان های شهر سن کریستوبال به کمبود گاز در این کشور غنی از نفت که گرفتار بحران اقتصادی است، اعتراض کردند.

25 دی 1397

آشنایی با مواد خوراکی مفید برای تقویت حافظه

به گزارش خبرنگاران، تحقیقات نشان می دهد مواد خوراکی موجود در رژیم غذایی مدیترانه ای می تواند منجر به عملکرد بهتر شناختی، هوشیاری و حافظه بهتر گردد.

21 دی 1397

7 نفر از مصدومان حادثه اتوبوس تهران-کرمان ترخیص شدند

سید محمد صابری در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر دو نفر از مصدومان حادثه در مراکز درمانی شهر اصفهان یک نفر با سوختگی 15 درصد در بیمارستان سوانح سوختگی و یک نفر از مصدومان با سوختگی 20 درصد همراه با عارضه قلبی در بیمارستان شهید چمران اصفهان بستری...

18 دی 1397

تکلیف انتخابات هیئت رئیسه جدید شورای شهر آبادان معین می گردد

حسن کمری در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به اینکه در جلسه قبل این شورا با دستور کار انتخاب هیئت رئیسه جدید شورا و با حضور 9 عضو برگزار گردید، اضافه نمود: حاصل برگزاری این انتخابات برابری آراء عبدالله کعبی و ناصر کعبی دو کاندیدای ریاست شورا (چهار رای برای...

17 دی 1397

قدرنشناس های چارچوب تیم ملی محو شدند!

به گزارش خبرنگاران، امیر عابدزاده در بازی سه شنبه شب گذشته تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان درون چارچوب دروازه تیم ملی ایستاد تا فرصت جدیدی را برای نشان دادن توانایی های خود به دست آورد.

14 دی 1397

انصاری فرد: هدف بزرگ و فعلی ما جام ملت هاست

کریم انصاری فرد گفت: به نظرم جام جهانی روسیه یکی از جام های جهانی فراموش نشدنی تاریخ فوتبال ما بود.

10 دی 1397

تشریح دلایل انفجار واحد مسکونی در ولیعصر تبریز

به گزارش خبرنگاران، هاشم شعفی صبح امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران دلایل این انفجار را بازگو کرد و گفت: این واحد مسکونی که در منطقه ولیعصر جنوبی و کوی سبلان در طبقه چهارم ساختمانی قرار داشت عصر چهارشنبه انفجاری در آن صورت گرفت.

7 دی 1397

بازگشت ملی پوشان تراکتورسازی به تبریز

به گزارش خبرنگاران، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی 3 ملی پوش تیم تراکتورسازی که در اردوی تیم ملی کشورمان در ازبکستان حضور داشتند، پس از دیدار روز گذشته مقابل حریف ازبک به تبریز بازگشتند.

4 دی 1397

مجوز فعالیت 3 مرکز رشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد صادر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، هنگامه بختیار مدیرکل دفتر توسعه پژوهش و فناوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بر اساس تفاهم نامه معاونت علوم پزشکی دانشگاه و معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت صدور موافقت اصولی فعالیت مراکز...

3 دی 1397

یافتن شواهد وقوع توفان عظیم در خلیج فارس و احتمال انتساب آن به توفان نوح

رییس سازمان زمین شناسی از یافتن شواهدی بر وقوع یک توفان عظیم در خلیج فارس اطلاع داد و گفت: بر اساس شواهد احتمالا این توفان، توفان نوح بوده است.

28 آذر 1397

نیمی از دانش آموزان زنجان یکی از 10 هنجاری جسمی و حرکتی رادارند

مریم رشتچی در مصاحبه با خبرنگاران به مقوله ورزش در استان زنجان اشاره نمود و اضافه کرد: موضوع ورزش یک موضوع محوری و مهم در دستگاه آموزش وپرورش است.

25 آذر 1397

کارنامه کاردانی به کارشناسی منتشر شد، جزئیات مصاحبه فوریتهای پزشکی

به گزارش خبرنگاران، کارنامه داوطلبان به همراه فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشـته های تحصیلی متمرکز و معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1397 در سایت سازمان سنجش منتشر...

20 آذر 1397

ماجدی: طرح یکسان سازی موارد آموزشی فوتسال مورد آنالیز نهاده شد

رئیس کمیته آموزش از برگزاری کارگاه تخصصی فوتسال اطلاع داد.

16 آذر 1397

اراضی کشاورزی خوزستان ساماندهی می شوند

مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی خوزستان گفت: ساماندهی اراضی از اولویت های امور اراضی است.

15 آذر 1397

شرایط سرمایه گذاری ایرانی ها در ازبکستان تسهیل گردیده است

به گزارش خبرنگاران، نشست تجار، بازرگانان و تولیدکنندگان استان قزوین با هیئت تجاری استان نواحی کشور ازبکستان روز چهارشنبه در محل سازمان صنعت استان قزوین برگزار گردید.

12 آذر 1397

پیشرفت 60درصدی مسیر گردشگری سردابه به یدی بلوک در اردبیل

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از پیشرفت 60 درصدی مسیر گردشگری سردابه به یدی بلوک در شهرستان اردبیل اطلاع داد.

9 آذر 1397

سرانجام رسمی بازی های آسیایی جاکارتا و رژه ندا شهسواری

هجدهمین دوره بازی های آسیایی با اعطای پرچم شورای المپیک آسیا به کشور چین به عنوان میزبان بعدی بازی های آسیایی رسما سرانجام یافت.

6 آذر 1397

قنبرپور: سعی می کنیم پرسپولیس آرامشش را حفظ کند، وارد حاشیه های فهرست تیم ملی نمی شویم

سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید کوشش ما این است که پرسپولیس آرامش درونی اش را حفظ کند.

4 آذر 1397

کاهش نیافتن شمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل خراسان شمالی

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: پیش بینی می گردد شمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل خراسان شمالی در سال تحصیلی جاری کاهش نمی یابد.

30 آبان 1397
تعداد: (48)