همایشها و نمایشگاه ها

آیا سناریوی سوریه در لبنان تکرار می گردد؟ ، پاسخ وزیرخارجه لبنان را بخونید

فارس نوشت: وزیر خارجه دولت پیشبرد امور لبنان اوضاع در کشورش را ناخوشایند توصیف کرد و درباره احتمال تکرار بحران سوریه در لبنان هشدار داد.

15 بهمن 1398

توزیع حمل و نقل هوایی بین المللی بر 6 هاب کشور، 2 هزار کیلومتر آزادراه می سازیم

اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: امیدواریم با سرمایه گذاری در فرودگاه امام بتوان نظام حمل و نقل هوایی کشور را از شرایط تهران محور به 6 هاب افزایش دهیم.

10 بهمن 1398

احیای جاده ابریشم در ایران با تبدیل اقامتگاه های کهن به هتل

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اجلاس تمدن های کهن باید به افزایش سطح فرهنگی و گردشگری میان کشورهای عضو یاری کند. مردمان این کشورها باید شناخت خوبی از فرهنگ های یکدیگر داشته باشند؛ البته هنوز این گونه نیست و دولت ها باید برای افزایش این شناخت...

27 دی 1398

چه کارهایی با درآمد نجومی مهناز افشار و نوید محمدزاده می گردد کرد؟ ، سلبریتی های میلیاردی بدون مالیات!

درآمد سالیانه یک خواننده تقریباً معادل درآمد 103 سال یک کارمند و درآمد سالیانه بعضی هنرپیشگان معادل 33 سال کار یک کارمند مشمول مالیات با حداقل درآمد ماهانه دو میلیون و هفت صد و پنجاه هزار تومان است.

11 دی 1398

معرفی دبیر جایزه جلال و برگزیدگان جوایز سروانتس، گیلر و شاتوبریان

خبرنگاران - گروه فرهنگ: در این هفته گزارش یک هفته با کتاب 7 خبر خارجی و 5 خبر داخلی دارد. البته باید تعطیلی روز یکشنبه این هفته را هم در نظر داشت اما مهم ترین خبر حوزه داخلی در همین روز تعطیل منتشر شد که درباره معرفی دبیر و اعضای هیات علمی جایزه جلال آل احمد...

16 آذر 1398

مطهری: مجلس آمادگی دارد تا مشکل کانون وکلا و مرکز مشاوران را حل نماید

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس آمادگی داریم که با طرح مشکل کانون وکلا و مرکز مشاوران را حل کنیم.

24 آبان 1398

امارات، بحران اقتصادی روز افزون دبی؛ سیاست های اشتباه و فرار سرمایه گذاران

امارت دبی در طول سال های گذشته دروازه امارات و مشهورترین شهر این کشور به شمار رفته است که درحال حاضر بدترین روزهای اقتصادی خود را به خاطر دخالت های منطقه ای ابوظبی می گذراند.

14 آبان 1398

راهکارهای تازه برای جست وجوی آب در بحران بی آبی

خبرنگاران: کشور سنگاپور یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا در زمینه مدیریت آب به شمار می رود و در زمینه استفاده از فناوری ها در مورد مدیریت آب نیز پیشرو است.

12 آبان 1398

کنفرانس اینترنت جهانی گزارش توسعه فضای مجازی را منتشر می نماید

طبق اعلام اداره فضای مجازی چین، روز چهارشنبه گزارش ها در خصوص توسعه اینترنت چین و دنیا در ششمین کنفرانس دنیای اینترنت منتشر می گردد تا روند آینده توسعه آن را پیش بینی کند.

7 آبان 1398

افتتاح 2 نمایشگاه از بزرگان هنرهای تجسمی

چهارمین نمایشگاه روشنای بزرگان با مروری بر آثار میرحسن ارژنگ نژاد نقاش و مجسمه ساز پیشکسوت از سوی انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران آدینه (29 شهریور ماه) در گالری زمستان خانه هنرمندان ایران افتتاح می گردد

29 مهر 1398

برگزاری پنجمین جشنواره حماسه سرایی اقوام دنیا در بیشکک

جشنواره بین المللی حماسه سرایی اقوام و ملل دنیا برای پنجمین بار در قرقیزستان با هدف تحکیم پل های فرهنگی بین المللی، نزدیکی ملت ها، مساعدت به گسترش بردباری و دوستی برگزار گردید.

13 مهر 1398

مسائل استفاده از خودروهای استیجاری اورژانس اجتماعی در بعضی استانها

رییس سازمان بهزیستی کشور از مطرح شدن طرح جامع ارتقاء و توسعه سازمان اورژانس اجتماعی کشور اطلاع داد.

1 مهر 1398

رونمایی از سیستم الکتروکورتیکوگرافی برای مبتلایان به تشنج

رئیس مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز خاطرنشان کرد که هر هفته چهار تا پنج مورد جراحی تومور و نخاع با مانیتورینگ های مربوطه در این مرکز انجام می گردد.

29 شهریور 1398

برگزاری جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با حضور معاون گردشگری

جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل همراه با اعلام نظر مساعد مسئولان شهرهای این استان در توسعه گردشگری اردبیل برگزار گردید.

26 شهریور 1398

اجلاس چهارجانبه وزرای ارتباطات 4 کشور برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، اجلاس چهارجانبه محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، کنستانتین ناسکف، وزیر ارتباطات روسیه، رامین قلی زاده وزیر ارتباطات آذربایجان و عمر عبدالله کارگوزاغلو رئیس سازمان ارتباطات و فناوری اطلاعات ترکیه در...

29 مرداد 1398

بی ام و X. 6 مدل 2020؛ جذاب و لوکس

شرکت آلمانی BMW نسل سوم کراس اوور کوپه خود را در حالی معرفی کرد که نسبت به نسل قبلی اسپرت تر، قدرتمندتر و لوکس تر شده است.

24 مرداد 1398

سازوکار نمایشگاه ها و همایش های تهران قانونمندتر می گردد

معاون توسعه مدیریت و رئیس کمیته نمایشگاه ها و همایش های اداره کل میراث فرهنگی استان تهران بر قانومندتر برگزار شدن نمایشگاه ها و همایش ها در استان تهران اطلاع داد.

20 مرداد 1398

خلق دستاوردهای بین المللی در اتاق های 12 متری دانشگاه

محققان ایرانی در اتاق های کوچکی که شاید متراژ آن به 12 متر مربع هم نمی رسد و با تعداد کم نیروی انسانی، دستاوردهای بزرگی ارائه می دهند که برای برطرف نیازهای مردم ایران و حتی برای صادرات به کار گرفته می گردد.

14 مرداد 1398

با 10 خودروی گران قیمت تاریخ آشنا شوید

خبرنگاران - امین نقی زاده: کمپانی بوگاتی در نمایشگاه ژنو 2019 با رونمایی از La Voiture Noire گران قیمت ترین خودروی دنیا را معرفی نموده است. رونمایی از این خودروی استثنایی بهانه ای مناسب برای معرفی 10 خودروی گران قیمت بوده و شما در ادامه با گران ترین خودرو های دنیا...

11 مرداد 1398

مدیر ناسا نگران برخورد سیارک ها با زمین است

مدیر ناسا تأکید کرده است: خطر برخورد سیارک ها با زمین جدی است و این خطر آینده زمین را تهدید می کند.

23 تیر 1398
تعداد: (34)