اخبار اقتصادی

تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم از هر نظر تحت فشار است

سید وحید غیاثی در گفتگو با خبرنگاران درباره شکست تیمش در دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال برابر هایپر شاهین شهر گفت: زمانی که یک تیم نتیجه نمی گیرد انتقاداتی به تیم مطرح می شود که بخش مهمی از آنها حاصل ناآگاهی از شرایطی است که تیم در آن قرار گرفته...

29 بهمن 1398

بیرانوند پیراهن خود را به بنیاد برکت اهدا کرد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس، طی مراسمی پیراهن خود در بازی های جام جهانی روسیه مقابل تیم ملی پرتغال را به بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برای فروش جهت احیای کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل...

11 بهمن 1398

توزیع حمل و نقل هوایی بین المللی بر 6 هاب کشور، 2 هزار کیلومتر آزادراه می سازیم

اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: امیدواریم با سرمایه گذاری در فرودگاه امام بتوان نظام حمل و نقل هوایی کشور را از شرایط تهران محور به 6 هاب افزایش دهیم.

10 بهمن 1398

تشدید تدابیر امنیتی در سراسر بغداد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سومریه نیوز، یک منبع امنیتی از تشدید تدابیر امنیتی در سراسر بغداد خبر داد.

5 بهمن 1398

بازیگران و سلبریتی ها نباید از پرداخت مالیات مستثنی شوند

یک نماینده مجلس گفت: بازیگران و سلبریتی ها نباید از پرداخت مالیات مستثنی شوند. هر کسی بر مبنای درآمدی که دارد، موظف به پرداخت مالیات است. هنرمند و غیر هنرمند با هم یکسان هستند.

4 بهمن 1398

احمد کیاست پور چهره جهانی نجوم و لیزر درگذشت

استاد احمد کیاست پور پیشکسوت و چهره شناخته شده جهانی و برجسته عرصه نجوم، اُپتیک و لیزر در اصفهان دار فانی را وداع گفت.

4 بهمن 1398

احیای جاده ابریشم در ایران با تبدیل اقامتگاه های کهن به هتل

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اجلاس تمدن های کهن باید به افزایش سطح فرهنگی و گردشگری میان کشورهای عضو یاری کند. مردمان این کشورها باید شناخت خوبی از فرهنگ های یکدیگر داشته باشند؛ البته هنوز این گونه نیست و دولت ها باید برای افزایش این شناخت...

27 دی 1398

میراث فرهنگی؛ پشتوانه ای برای تداوم حیات فرهنگی

خبرنگاران/خراسان جنوبی یک دکترای تاریخ گفت: حفظ میراث فرهنگی به عنوان پشتوانه ای برای تداوم حیات فرهنگی یک کشور ضروری است، چرا که شناسنامه هر کشوری آثار باستانی و میراث های فرهنگی آن است.

26 دی 1398

شامپو کلیر شامل تحریم های آمریکا نیست؛ ورود آزاد!

سمت و سوی تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا به سمت کالا های اساسی و مواد اولیه است. این درحالی است که درمورد اجناس مصرفی نظیر شامپو این محدودیت ها وجود ندارد.

21 دی 1398

میلیاردرها برای خرید مفت اموال نفتی و گازی دندان تیز کردند!

در شرایطی که اوضاع صنعت نفت سرمایه گذاران را فراری داده است، میلیاردرها در مناطق نفت و گاز آمریکا به دنبال خرید اموال نفتی و گازی به قیمت مناسب هستند.

18 دی 1398

شکست تبادل زندانیان میان دولت کابل و طالبان

یک دیپلمات افغان اعلام نمود، تبادل برنامه ریزی شده سه فرمانده ارشد طالبان با دو شهروند آمریکایی و استرالیایی ربوده شده در افغانستان در سال 2016 میلادی با شکست روبه رو شد.

17 دی 1398

چه کارهایی با درآمد نجومی مهناز افشار و نوید محمدزاده می گردد کرد؟ ، سلبریتی های میلیاردی بدون مالیات!

درآمد سالیانه یک خواننده تقریباً معادل درآمد 103 سال یک کارمند و درآمد سالیانه بعضی هنرپیشگان معادل 33 سال کار یک کارمند مشمول مالیات با حداقل درآمد ماهانه دو میلیون و هفت صد و پنجاه هزار تومان است.

11 دی 1398

پای پوروشنکو هم به پرونده اوکراین باز شد

در بحبوحه تحقیقات برای استیضاح ترامپ، روزنامه وال استریت ژورنال نوشت دو تن از مشاوران وکیل شخصی رییس جمهور آمریکا ظاهرا از رییس جمهور سابق اوکراین درخواست کرده بودند در ازای یک سفر رسمی به واشنگتن، تحقیقات از بایدن و پسرش را آغاز کند.

9 دی 1398

ماجرای تار و پودهای ارزآور در شرایط تحریم، فرش ایرانی بر پهنه جهان

به گزارش خبرنگاران، قصه تار و پودهای فرش دستباف ایرانی داستان هزارتویی دارد که تنها بافنده ای می تواند آن را بخواند که غم ها و شادی ها، سختی ها و آرامش هایش را با آن گره زده است. هنر-صنعتی که قرن ها است که راه خود را در بازارهای جهانی پیدا کرده و نام خود...

4 دی 1398

وقتی فناوری 5G هوآوی ناجی محیط زیست و یخ های قطبی می گردد

هوآوی با ارائه تجهیزات مخابراتی بهینه تر در مصرف انرژی و استفاده از انرژی های پاک، در کوشش برای یاری به محیط زیست و کاهش فراوری گازهای گلخانه ای است.

4 دی 1398

وزارت نفت فراری از بورس

برای پنجمین هفته پیاپی باز هم نفتی در بورس عرضه نخواهد شد؛ وقفه های بی موردی که اطمینان مشتریان نسبت به بورس نفت را خدشه دار نموده است.

2 دی 1398

حقایق کشمیر- 1، وجود حکومت نظامی در کشمیر چقدر صحت دارد؟، تصاویر پاسخ می دهند

برخلاف اخبار منتشر شده در نقاط مختلف دنیا رسانه های هندی و مسئولین این کشور مدعی هستند که شرایط در کشمیر کاملا عادی است و مردم زندگی معمول خود را دنبال می کنند، ولی حقیقت چیست؟

28 آذر 1398

نگرانی سازمان ملل از افزایش مهاجران ونزوئلایی

ادواردو استین نماینده ویژه امور پناهندگان سازمان ملل از روند رو به افزایش آمار مهاجران ونزوئلایی خبر داد. ونزوئلا مخالف سیاست های یکجانبه گرایانه آمریکاست و به همین دلیل هدف تحریم های سخت اقتصادی واشنگتن قرار گرفته است.

19 آذر 1398

ایجاد یگان ویژه نظامی برای محافظت از خط لوله تاپی در افغانستان

برای تثبیت اوضاع در ولایاتی که قرار است خط لوله گاز تاپی در آنها ایجاد شود، یک یگان ویژه نظامی در افغانستان ایجاد شد.

17 آذر 1398

معرفی دبیر جایزه جلال و برگزیدگان جوایز سروانتس، گیلر و شاتوبریان

خبرنگاران - گروه فرهنگ: در این هفته گزارش یک هفته با کتاب 7 خبر خارجی و 5 خبر داخلی دارد. البته باید تعطیلی روز یکشنبه این هفته را هم در نظر داشت اما مهم ترین خبر حوزه داخلی در همین روز تعطیل منتشر شد که درباره معرفی دبیر و اعضای هیات علمی جایزه جلال آل احمد...

16 آذر 1398
تعداد: (111)