فدراسیون فوتبال برای جانشینی کی روش با نکونام مذاکره نکرده است

مسئولان فدراسیون فوتبال با جواد نکونام برای سرمربیگری موقت تیم ملی فوتبال ایران مذاکره نکرده اند.

فدراسیون فوتبال برای جانشینی کی روش با نکونام مذاکره نکرده است

به گزارش ، با شکست 3 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی هفدهمین دوره جام ملت های آسیا پرونده کارلوس کی روش هم پس از هشت سال حضور روی نیمکت سرمربیگری تیم ملی بسته شد تا مسئولان فدراسیون فوتبال برای انتخاب جانشین این مرد پرتغالی دنبال راه چاره باشند.

اولین اردوی تیم ملی کشورمان پس از جام ملت های آسیا اواخر اسفند برگزار می گردد و مهدی تاج، رئیس فدراسیون کشورمان هم در روز های اخیر خبر از حضور این تیم در تورنمنت چهارجانبه چین در آن بازه زمانی داده است.

این در حالی است که در روز های اخیر گزینه های مختلفی برای سرمربیگری تیم ملی مطرح شده و از مربیان بزرگ خارجی تا ایرانی به عنوان نامزد جانشینی کی روش نام برده شده است. زین الدین زیدان، ژوزه مورینیو، یورگن کلینزمن، هروه رنار و برت فن مارویک از گزینه های خارجی هستند که در روز های اخیر صحبت هایی درباره احتمال سرمربیگری آن ها در تیم ملی ایران مطرح شده است و البته بعضی رسانه ها هم از احتمال انتخاب جواد نکونام به عنوان سرمربی موقت این تیم دست کم تا خاتمه تورنمنت چین خبر داده اند.

برای پیگیری احتمال انتخاب جواد نکونام به عنوان سرمربی موقت تیم ملی با یکی از مسئولان این تیم تماس گرفتیم که او ضمن بی اطلاعی از این موضوع گفت: مهدی تاج بار ها اعلام نموده فدراسیون با هیچ گزینه ای برای سرمربیگری تیم ملی مذاکره ای انجام نداده است و در این میان با مربیانی مانند جواد نکونام هم برای نشستن روی نیمکت تیم ملی به صورت موقت صحبتی نشده است.

با این وضعیت باید دید تکلیف سرمربی آینده تیم ملی چه زمانی تعیین خواهد شد. هر چند مسئولان فدراسیون بیشتر از اینکه عجله ای برای انتخاب سرمربی تیم ملی داشته باشند با هم فکری کمیته فنی سعی در جمع آوری اطلاعات درباره گزینه های جانشینی کی روش خواهند داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فدراسیون فوتبال برای جانشینی کی روش با نکونام مذاکره نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال برای جانشینی کی روش با نکونام مذاکره نکرده است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید