بازتاب حذف ایران از جام ملت های آسیا در رسانه های دنیا، کی روش به کلمبیا نزدیک شد!

رسانه های دنیا به حذف تیم ملی فوتبال ایران از جام ملت های آسیا 2019 پرداختند.

بازتاب حذف ایران از جام ملت های آسیا در رسانه های دنیا، کی روش به کلمبیا نزدیک شد!

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در ملاقات نیمه نهایی جام ملت های آسیا با سه گل مغلوب ژاپن شد و از صعود به فینال بازماند.

رسانه های پرتغالی از شکست ایران و کارلوس کی روش نوشتند. اوژوگو تیتر زد: ایرانِ کارلوس کی روش در نیمه نهایی حذف شد. این سایت در ادامه نوشت: تیم ملی با سه گل مغلوب ژاپن شد. ایران در حالی به این مرحله رسید که یکی از تیم های قدرتمند جام بود و در مرحله گروهی، یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی گلی دریافت نکرد.

سایت دیاریوس د نوتیسیاس پرتغال نوشت: حضور کی روش در جام ملت ها به خاتمه رسید. ایران تحت راهنمایی سرمربی پرتغالی با سه گل از ژاپن مغلوب شد. گل های یویا اوساکو در دقایق 57 و 67 و هاراگوچی در وقت های اضافه پیروزی ژاپن را رقم زد.

ایران برای رسیدن به این مرحله چین را در مرحله یک چهارم، عمان را در یک هشتم نهایی و ویتنام، عراق و یمن را پشت سر گذاشته بود.

اما رسانه های کلمبیایی از این فرصت استفاده کردند و حضور کی روش در تیم ملی کشورشان را نزدیک دیدند. سایت گل کلمبیا نوشت: تیم ملی ایران با سه گل مغلوب ایران شد و ژاپن در فینال با تیم قطر یا امارات رو به رو خواهد شد. این اتفاق حضور کی روش در تیم ملی کلمبیا را نزدیک کرد و او تا چند روز دیگر قرارداد امضا خواهد نمود.

سایت فوتبولته کلمبیا حذف ایران را دردناک عنوان نمود و نوشت: تیم کارلوس کی روش با عملکردش همه را شگفت زده کرد تا این این که در نیمه نهایی شکست سنگینی را متحمل شد. ژاپن با یک پیروزی قاطع تیم کی روش را کنار زد. به نظر می رسد با این شکست دوران حضور سرمربی پرتغالی در تیم ملی به خاتمه رسیده است.

قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از جام جهانی 2019 تا ژانویه تمدید شد. او اکنون فرصت دارد تا تیم ملی کلمبیا را راهنمایی کند. در صورت این اتفاق سرمربی ایران پس از 8 سال تغییر خواهد نمود. کی روش در 99 بازی راهنمایی تیم ملی را بر عهده داشت و توانست 59 پیروزی کسب کند. او در 13 بازی شکست را تجربه کرد. سرمربی پرتغالی ایران را راهی جام جهانی 2014 و 2018 کرد اما به خاطر دو اشتباه از صعود به فینال جام ملت ها آسیا 2019 بازماند و شانس قهرمانی را از دست داد.

منبع: انتخاب

به "بازتاب حذف ایران از جام ملت های آسیا در رسانه های دنیا، کی روش به کلمبیا نزدیک شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب حذف ایران از جام ملت های آسیا در رسانه های دنیا، کی روش به کلمبیا نزدیک شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید