تقدیر نمادین معاون هنری ارشاد از یک گروه موسیقی خیابانی

در جریان آیین پایانی جشنواره کتاب و رسانه معاون امور هنری وزارت ارشاد در یک اقدام نمادین از یک گروه موسیقی خیابانی به نمایندگی از گروه های موسیقی شهری تقدیر کرد.

تقدیر نمادین معاون هنری ارشاد از یک گروه موسیقی خیابانی

به گزارش خبرنگاران، سید محمد مجتبی حسینی ـ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ عصر روز یکشنبه (27 آبان ماه)، با حضور در اختتامیه هفدهمین دوره جشنواره کتاب و رسانه که به میزبانی معاونت امور فرهنگی این وزارتخانه در هفته کتاب برگزار گردید، از اعضای گروه موسیقی خیابانی گیرین دیریم (رؤیای سبز) تقدیر کرد.

این گروه موسیقی شهری از سوی دست اندرکاران جشنواره کتاب و رسانه برای اجرای موسیقی در آیین اختتامیه دعوت شده بودند.

علیرضا بهرامی ـ دبیر این جشنواره ـ در سخنانی اظهار کرد: دعوت از این گروه موسیقی شهری برای اجرا در این مراسم رسمی به دلیل این است که از جانب رسانه های کشور به عنوان میزان الحراره جامعه، این پیغام را صادر کنیم که نباید فقط هوای این قشر از جوانان برومند و تحصیلکرده جامعه را داشته باشیم، بلکه فراتر از آن، باید قدر این قشر مهم و انکارنشدنی وطن را بدانیم.

مجتبی حسینی ـ معاون هنری ـ که به همراه مجید فروغی ـ مدیر روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ به عنوان مهمانان این مراسم حاضر بود، در یک اقدام نمادین، با حضور روی صحنه، با اهدای هدیه ای، از منصور شرف آبادی ـ سرپرست این گوه موسیقی ـ تقدیر کرد.

شرف آبادی نیز در سخنانی کوتاه گفت: ما چند بار نام گروهمان را عوض کردیم، شاید معروف شویم اما این اتفاق نیفتاد. اما افتخار می کنیم که به عنوان گروه موسیقی خیابانی فعالیت کنیم. الان هم خیلی خوشحالیم که برای اولین بار در چنین صندلی رسمی دیده شدیم.

در ادامه می توانید ویدئویی از اجرای این گروه موسیقی را در اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه تماشا کنید:

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقدیر نمادین معاون هنری ارشاد از یک گروه موسیقی خیابانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر نمادین معاون هنری ارشاد از یک گروه موسیقی خیابانی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید