کارنامه کاردانی به کارشناسی منتشر شد، جزئیات مصاحبه فوریتهای پزشکی

به گزارش خبرنگاران، کارنامه داوطلبان به همراه فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشـته های تحصیلی متمرکز و معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1397 در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

کارنامه کاردانی به کارشناسی منتشر شد، جزئیات مصاحبه فوریتهای پزشکی

اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های مختلف تحصیلی پذیرش با آزمون و همچنین رشته های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی که گزینش آنها به روش متمرکز صورت گرفته است به همراه فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی نیمه متمرکز فوریت های پزشکی در پایگاه سازمان سنجش منتشر گردیده است.

کلیه پذیرفته شدگان نهایی برای اطلاع از نحوه ثبت نام، تاریخ ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) ضرورت دارد به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه نمایند.

در صورتی که دانشگاه یا مؤسسه ای، در پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خود برنامه زمانی برای ثبت نام درج نکرده باشد، پذیرفته شدگان این قبیل مؤسسات ضروری است در یکی از روزهای سه شنبه 20 شهریور و یاچهارشنبه 21 شهریور 97 برای ثبت نام به محل قبولی خود مراجعه نمایند.

پذیرفته شدگان دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای و کشاورزی تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه ای ضروری است برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام به وب سایت سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای به نشانی www.tvu.ac.ir و یا به سایت دانشکده یا آموزشکده محل قبولی خود مراجعه نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که فهرست اسامی آنان جزو معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته تحصیلی نیمه متمرکز کارشناسی ناپیوسته فوریت های پزشکی (کدرشته محل های 1202 تا 1239 مربوط به کدرشته امتحانی 114 گروه آموزشی پزشکی) در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اعلام گردیده، ضروری است برای آگاهی از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به اطلاعیه یکشنبه 22 مهر 97 مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کارنامه کاردانی به کارشناسی منتشر شد، جزئیات مصاحبه فوریتهای پزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارنامه کاردانی به کارشناسی منتشر شد، جزئیات مصاحبه فوریتهای پزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید