ستاره هایی که در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند

خبرنگاران: سال 2019 سال چندان مناسبی برای عشاق و زوج های سلبریتی نبود. جدایی های زیادی در طول این سال انجام شد. خبر اولین جدایی معروف در آغازین روز های سال در روز 4 ژانویه منتشر شد؛ جی جی حدید و زین مالیک.

ستاره هایی که در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند

یکی از معروفترین طلاق های امسال نیز مربوط به خبر جدایی ادل از همسرش، سیمون کونکی بود. خبر جدایی های دیگری نیز در ماه های بعدی سال شنیده شد؛ چه طلاق زن وشوهر های سلبریتی و چه جدایی نامزد ها و زوج ها. ما در این مطلب، فهرستی از معروف ترین جدایی های سال 2019 برای شما آماده نموده ایم. با ما همراه باشید.

جی جی حدید و زین مالیک

در اوایل ماه ژانویه، در خبر ها عنوان شد که این زوج، رابطه شان را تمام نموده اند. یکی از نزدیکان این دو در اینباره به خبرگزاری ها گفت: آن ها در حال حاضر در زندگی، نقطه نظرات متفاوتی دارند و به این نتیجه رسیدند که به زمانی برای زندگی دور از هم نیاز دارند.

آدریانا لیما و متین هارا

آدریانا لیما، مدل ویکتوریا سکرت و متین هارا، نویسنده ترکیه ای در ماه ژانویه، رابطه شان را پس از یک سال ونیم آشنایی، سرانجام دادند.

بری لارسون و الکس گرینوالد

مجله پیپل عنوان نموده که بری لارسون و نامزدش، الکس گرینوالد پس از حدود سه سال در ماه ژانویه به نامزدیشان سرانجام دادند. یک منبع مطلع در اینباره به مجله گفت: آن ها به زمان نیاز داشتند و به نامزدیشان سرانجام دادند، اما هنوز هم به یکدیگر نزدیک هستند.

کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون

شاید بتوان جدایی کلویی از تریستان را دراماتیک ترین جدایی سال خاطرنشان کرد. آن ها پس از اینکه تریستان با بهترین دوست کایلی جنر، جوردن وودز، به کلویی خیانت کرد، به رابطه خود سرانجام دادند.

لیدی گاگا و کریستیان کارینو

یکی از نزدیکان لیدی گاگا در روز 19 فوریه خاطرنشان کرد که نامزدی گاگا با کریستیان کارینو، مسئول استعدادیابی، به سرانجام رسیده است. او در اینباره گفت: رابطه ها گاهی سرانجام می یابند و در این میان هیچ داستان طولانی و دراماتیکی وجود ندارد.

اما رابرتز و ایوان پیترز

این زوج پس از هفت سال، در ماه مارس، به نامزدی و رابطه خود سرانجام دادند. گفته شده که این دو قصد دارند که همچنان دوست باقی بمانند و جدایی آن ها جدایی بدی نبوده است.

ادل و سیمون کونکی

خبر جدایی ادل از همسرش در ماه آپریل تایید شد. دو تن از نزدیکان ادل در اینباره به آسوشیتد پرس گفتند: ادل و شریک زندگی اش از هم جدا شدند. آن ها همچنان نسبت به پسرشان متعهد هستند و او را باهم و با عشق بزرگ می نمایند. آن ها مثل همواره دوست دارند که حریم شخصی خود را حفظ نمایند. هیچ ابراز نظر دیگری هم در این زمینه انجام نخواهد شد. این زوج بیش از هفت سال با یکدیگر زندگی کردند و پسری به نام آنجلو دارند.

کیت بکینسل و پیت دیویدسون

کیت و پیت، اولین بار در ماه ژانویه و در مراسم گلدن گلوب با یکدیگر آشنا شدند، اما رابطه شان در بهار امسال سرانجام یافت. یک منبع مطلع در ماه آپریل خاطرنشان کرد که بکینسل و دیویدسون جدا شده اند، اما هنوز با یکدیگر دوست هستند.

بردلی کوپر و ایرینا شایک

بردلی و ایرینا پس از چهار سال رابطه، در اوایل ماه ژوئن از یکدیگر جدا شدند. شایعه ها درمورد خراب شدن رابطه آن ها از مراسم اسکار امسال آغاز شد، اما آن ها تا مدت ها سعی می کردند که بخاطر دخترشان، لئا د سین، رابطه شان را حفظ نمایند. یک منبع مطلع در اینباره گفت: آن ها می خواستند که بخاطر دخترشان باهم بمانند، اما هیچکدامشان در کنار هم راضی نبودند.

کریس مارتین و داکوتا جانسون

در روز 14 ژوئن معین شد که کریس مارتین و داکوتا جانسون پس از حدود دو سال رابطه، از یکدیگر جدا شدند. یک منبع مطلع در اینباره گفت: قبل از جدایی، حرف نامزدی در میان بود، اما اکنون کریس می گوید که وقت جدایی رسیده. این مسئله برای همگی تعجب برانگیز بود.

مارتین و جانسون در ماه عسل همسر سابق مارتین، گوئنت پالترو و همسر جدیدش، برد فالچاک به همراه فرزندان مشترک مارتین و پالترو به آن ها پیوسته بودند. در 31 جولای، مارتین و جانسون، در مهمانی فیلم جدید جانسون، Covers، بایکدیگر دیده شدند که همین مسئله به شایعه بازگشت آن ها به یکدیگر دامن زد.

کامیلو کابیو و متیو هاسی

کامیلو و متیو پس از گذشت بیش از یک سال از آشناییشان، در ماه ژوئن از یکدیگر جدا شدند. یک منبع مطلع در اینباره گفت: این کار حاصل یک تصمیم دوطرفه و مشترک بود، اما آن ها در یک سال و نیم گذشته، زمان زیادی را با یکدیگر گذراندند و دوست دارند که علی رغم جدا شدن جهت زندگیشان، با یکدیگر دوست باقی بمانند.

لی لی رینهارت و کول اسپروز

این زوج جوان پس از حدود دو سال آشنایی، از یکدیگر جدا شدند. آن ها در مهمانی کامیک کان سن دیگو در تاریخ 20 جولای، فاصله شان را از یکدیگر حفظ کردند. پس از آن شب بود که اسپروز به یکی از دوستانش گفت که از لی لی جدا شده است.

بلا حدید و د ویکند

این زوج که رابطه عجیبی داشتند و بار ها از یکدیگر جدا شده و دوباره بازگشته بودند، بازهم اعلام جدایی کردند. گویا مشغله های کاری و مسافت میان آن ها عامل مهمی در تصمیمشان بوده است. یک منبع مطلع در اینباره گفت: آن ها اکنون از نظر روحی در موقعیت های متفاوتی قرار دارند.

بلا در حال آماده شدن برای مشغله های هفته مد است و ایبل هم درحال کار کردن برروی موزیک و آلبوم جدیدش. بنا به گفته این منبع، تداخل برنامه های کاری د ویکند و بلا منجر به این تصمیم شد.

او گفت: آن ها در روز های اخیر مدام جروبحث می کردند و ماه هاست که زمان مناسبی را با یکدیگر نگذراندند. آن ها امیدوارند که دوباره به یکدیگر برگردند، اما اکنون باید برروی خودشان و پروژه هایشان تمرکز نمایند.

مایلی سایرس و لیام همسورث

در روز دهم اگوست، مایلی و لیام خاطرنشان کردند که پس از گذشت هشت ماه از ازدواجشان از یکدیگر جدا شده اند. یکی از نزدیکان مایلی در اینباره به مجله پیپل گفت: لیام و مایلی توافق نموده اند که از یکدیگر جدا شوند.

از آنجا که آن ها تغییراتی به عنوان شریک زندگی و نیز یک فرد مستقل داشته اند، به این نتیجه رسیدند که جدایی بهترین تصمیم است تا بتوانند برروی خودشان و حرفه شان تمرکز بیشتری نمایند.

آن ها هنوز هم به حیواناتی که به طور مشترک سرپرستیشان را برعهده گرفته اند، متعهد هستند و عاشقانه برایشان وقت می گذارند. لطفا به تصمیم آن ها و نیز حریم شخصیشان احترام بگذارید.

کیتی هولمز و جیمی فاکس

این زوج که در این سال ها به خوبی توانسته بودند حریم شخصیشان را حفظ نمایند، پس از شش سال از یکدیگر جدا شدند. فاکس در روز شنبه، 17 آگوست با خواننده ای تازه کار به نام سلا ویو دیده شد، درحالیکه شرایط رابطه آن ها نامعلوم است.

هولمز نیز در رستورانی به یکی از دوستانش گفته: آنچه که جیمی انجام داده، به خودش مربوط است. ماه ماه هاست که از هم جدا شده ایم. تاکنون هولمز و فاکس، این جدایی را تایید ننموده اند.

تراویس اسکات و کایلی جنر

به نظر می رسد که تراویس و کایلی قصد جدایی دارند. پس از انتشار خبر جدایی این زوج، کایلی درحال ترک استودیوی محل کارش با دوست پسر سابقش، تیگا، دیده شد، اما پس از مدت کوتاهی کایلی به شایعه ها در این زمینه سرانجام داد. او در توییتر به وضوح خاطرنشان کرد که او و اسکات برروی دوستی معمولی و دخترشان تمرکز می نمایند.

جی جی حدید و تایلر کامرون

یک منبع مطلع به خبرگزاری ها گفته که جی جی و تایلر پس از دو ماه آشنایی، از یکدیگر جدا شده اند. آن ها اولین بار، تنها چند روز پس از دوستی دوباره تایلر با هانا براون با یکدیگر آشنا شدند. تایلر و حدید، دیدار هایی عمومی در نیویورک داشتند و حتی کامرون، حدید را در مراسم خاکسپاری مادربزرگش در هلند همراهی کرد. با اینحال به نظر می رسد که رابطه رومانتیک کوتاه آن ها به سرانجام رسیده است.

لیدی گاگا و دن هورتون

یک منبع که نخواست نامش فاش گردد، گفت که لیدی گاگا و دن هورتون، مهندس صدا، رابطه شان سرانجام یافته است. به نظر می رسد که لیدی گاگا با خطاب کردن خودش با لقب خانم مجرد در استوری اینستاگرامش، این خبر را تایید نموده است.

لیدی گاگا و هورتون، اولین بار در ماه جولای و پس از جدایی گاگا از نامزدش، کریستیان کارینو، با یکدیگر آشنا شدند. لیدی گاگا رابطه اش با هورتون را بسیار مخفی نگاه داشته بود، بنابراین عکس های زیادی از این دو در کنار یکدیگر در دسترس نیست.

جیم کری و جینجر گونزاگا

بازیگران سریال شوخی (Kidding) که در ماه ژانویه، رابطه شان را آغاز نموده بودند، از یکدیگر جدا شدند. یکی از نزدیکان کری و گونزاگا در اینباره گفت: آن ها چند ماه پیش، از یکدیگر جدا شدند. باوجود اینکه این دو سعی می کردند رابطه شان را چندان علنی ننمایند، اما کری نتوانست از ابراز نظر درباره گونزاگا در مراسم گلدن گلوب امسال خودداری کند و درباره او گفت: او یک استعداد باورنکردنی و بی نظیر و یک انسان شگفت انگیز است.

میشل ویلیامز و فیل الورام

میشل بازیگر و فیل موزیسین، تنها پس از گذشت کمتر از یک سال از ازدواجشان، از یکدیگر جدا شدند. ویلیام 38 ساله و الورام 40 ساله، ازدواج بی سروصدایی داشتند و تابستان سال پیش به یک خانه مشترک نقل مکان کردند.

خبر جدایی آن ها وقتی بر سر زبان ها افتاد که میشل در طی دوباری که در انظار دیده شد، حلقه ازدواج در دست نداشت. یک منبع نزدیک به این زوج در اینباره گفت: میشل و فیل، ابتدای امسال از یکدیگر جدا شدند. این جدایی، محبت آمیز بود و آن ها باهم دوست باقی می مانند.

بن افلک و لیندسی شوکاس

این زوج در ماه آپریل خاطرنشان کردند که از یکدیگر جدا شدند. یک منبع مطلع در اینباره به مجله پیپل گفت: لیندسی، کارش در نیویورک است و فرزند و همسر سابقش آنجا هستند و بن نیز خانواده و شغلش در لس آنجلس است و باوجود اینکه این دو عاشق یکدیگر هستند و به هم احترام می گذارند، به این نتیجه رسیدند که این رابطه به جایی نمی رسد.

آن ها واقعا برای به ثمر رسیدن رابطه شان کوشش کردند. آن ها علی رغم جدایی، همواره همدیگر را دوست خواهند داشت. این دومین باری است که افلک و شوکاس ازهم جدا می شوند. این زوج، اولین بار وقتی رابطه شان را علنی کردند که در ماه جولای 2017 درحال صرف شام با یکدیگر دیده شدند و اولین بار نیز جداییشان را اواخر ماه آگوست خاطرنشان کردند؛ درست پیش از اینکه افلک وارد بازپروری گردد.

نیکولاس کیج و اریکا کویکه

کیج در تاریخ 27 مارس و تنها چهار روز پس از ازدواج، خاطرنشان کرد که دادخواست طلاق داده است. کیج و کویکه آرایشگر، در تاریخ 23 مارس در لاس وگاس ازدواج کردند. آن ها رابطه شان را مخفی نگاه داشته بودند، اما سفر تفریحیشان در آپریل 2018 به پورتوریکو از کسی پوشیده نماند.

اندرو گارفیلد و ریتا اورا

یک منبع مطلع در ماه مارس گفت که رابطه این زوج به سرانجام رسیده است. او مطرح نمود: غم انگیز است، اما هردوی آن ها شرایط را پذیرفته اند و با آن کنار آمده اند. گویا این گارفیلد بود که به این رابطه سرانجام داد.

این زوج، رابطه شان را در ماه نوامبر آغاز کردند. هیچیک از این دو وجود رابطه رومانتیک را تایید نکردند، هرچند عکس هایی از بیرون رفتن های آن ها موجود است؛ به خصوص وقتی در تعطیلات کریسمس گذشته، بازو در بازو در لندن با یکدیگر قدم می زدند.

دمی لواتو و هنری لوی

لواتو و لوی، تنها چهار ماه پس از اینکه برای اولین بار با یکدیگر دیده شدند، اعلام جدایی کردند. یک منبع نزدیک به لواتو در ماه مارس تایید کرد که این دو دیگر باهم رابطه ای ندارند و علی رغم شایعات، لوی، همدم مناسبی برای لواتو نبود.

این زوج، اولین بار در ماه نوامبر و پس از قرار شام سوشی در لس آنجلس خاطرنشان کردند که بایکدیگر رابطه دارند؛ درست پس از آغاز درمان لواتو بعد از اوردزی که انجام داده بود. آخرین عکس دونفره ای را که از آن ها موجود است، لوی در تاریخ 14 ژوئن به اشتراک گذاشت که در پاریس گرفته شده بود.

ریچارد مدن و الی بامبر

ریچارد مدن، در مراسم گلدن گلوب امسال به تن هایی و بدون بامبر حضور پیدا کرد. این زوج، رابطه شان را سال 2018 آغاز کردند. پس از اینکه مدن، جایزه بهترین بازیگر مرد سریال درام تلویزیونی را در مراسم گلدن گلوب امسال برد، در حین سخنرانی، تنها از دوستان و خانواده اش تشکر کرد و نامی از بامبر نبرد. شنیده ها حاکی از این است که این زوج از یکدیگر جدا شده اند، زیرا دنیایشان با یکدیگر متفاوت است، اما قصد دارند که دوست باقی بمانند.

جف و مکنزی بزوس

بزوس در روز نهم ژانویه در توییتی خاطرنشان کرد که او و همسرش پس از 25 سال زندگی مشترک درحال جدا شدن از یکدیگر هستند. جف، بنیان گذار و مدیر سایت آمازون، گفت که آن ها تصمیم گرفته اند زندگیشان را با یکدیگر، تنها به عنوان دو دوست ادامه بدهند.

او در اینباره مطرح نمود: ما از اینکه همدیگر را در زندگی پیدا کردیم، بسیار احساس خوش شانسی می کنیم و عمیقا بابت تک تک سال هایی که با یکدیگر زندگی می کردیم، سپاس گزاریم. حتی اگر از همان ابتدا می دانستیم که پس از 25 سال زندگی مشترک، از هم جدا خواهیم شد، باز هم این کار را انجام می دادیم. این زوج، چهار فرزند مشترک دارند.

شما کدام زوج معروف و سلبریتی را می شناسید که در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند؟ از کدامیک از جدایی های این فهرست اطلاع داشتید؟

منابع: glamour ،people

منبع: برترین ها

به "ستاره هایی که در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره هایی که در سال 2019 از یکدیگر جدا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید