کاهش نیافتن شمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل خراسان شمالی

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: پیش بینی می گردد شمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل خراسان شمالی در سال تحصیلی جاری کاهش نمی یابد.

کاهش نیافتن شمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل خراسان شمالی

سعیدی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، علت این امر را کاهش چشمگیر شمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل در سال تحصیلی گذشته اعلام کرد.

وی اضافه کرد: اولویت های اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی طی سال تحصیلی جاری آمادگی 100درصدی از دانش آموزان است که بدون هیچگونه مسئله ای سال تحصیلی جدید را شروع نمایند.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی ادامه داد: به دنبال ساماندهی نیروی انسانی و کلاس بندی دانش آموزان هستیم که ساماندهی نیروی انسانی شامل نقل و انتقالات هم چنین ابلاغیه های همکاران که باید تحویل داده گردد، است.

سعیدی اظهار کرد: باید در همین مدت کوتاه دانش آموزان ثبت نام های خود را قطعی انجام دهند و برنامه آن ها معین گردد تا دیگر مسئله ای برای شروع سال تحصیلی نداشته باشند.

سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان توضیح داد: مدت سرپرست اداره کل حداکثر سه ماه است و باید منتظر بود تا قطعی اعلام گردد چه کسی به عنوان مدیرکل جدید انتخاب خواهد شد اما هدف رسیدگی به اوضاع کنونی است و این حواشی اهمیت ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاهش نیافتن شمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش نیافتن شمار دانش آموزان بازمانده از تحصیل خراسان شمالی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید