پیشرفت 60درصدی مسیر گردشگری سردابه به یدی بلوک در اردبیل

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از پیشرفت 60 درصدی مسیر گردشگری سردابه به یدی بلوک در شهرستان اردبیل اطلاع داد.

پیشرفت 60درصدی مسیر گردشگری سردابه به یدی بلوک در اردبیل

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ناصر محمودی معاون سرمایه گذاری این اداره کل امروز چهارشنبه 14 شهریور 97 در بازدید از محل اجرای این پروژه توضیح داد: این پروژه شامل خاکبرداری، خاکریزی، کانال کشی و احداث کانال سنگی است.

او افزود: کانال سنگی کنار جاده به طول 900 متر، تسطیح و بسترکوبی و احداث پیاده راه سنگی به طول 200 متر و اجرای دو لایه زیراساس در بخش غیر سنگی مسیر به طول 900 متر عملیاتی می گردد.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بخش های دیگر این پروژه را شامل احداث یک دستگاه پل دالی چهار متری به همراه دستک ها به طول حدود 40 متر، احداث یک مورد آبرو هزار دوقلو، یک مورد آبرو هزار تک رو و یک مورد آبرو 600 به همراه دستک ها برشمرد.

به گفته محمودی همچنین احداث دو عدد دیوار حائل سنگی به طول مجموعا 30 متر در دست اقدام است و در مجموع این پروژه بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

او ادامه داد: اعتبار پیش بینی گردیده برای این پروژه 820 میلیون تومان است.

منبع: میراث آریا

به "پیشرفت 60درصدی مسیر گردشگری سردابه به یدی بلوک در اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشرفت 60درصدی مسیر گردشگری سردابه به یدی بلوک در اردبیل"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید