سولاری به رئال مادرید برگشت

سرمربی سابق کهکشانی ها که در هفته های پایانی فصل گذشته اخراج شد و جای خودش را به زین الدین زیدان داد، بار دیگر به استخدام باشگاه رئال مادرید درآمد.

سولاری به رئال مادرید برگشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکا، سانتیاگو سولاری دومین سرمربی که تیم فوتبال رئال مادرید را در طول فصل گذشته راهنمایی کرد، به این باشگاه برگشته و قرار است که به عنوان سفیر تیم سفیدپوش پایتخت اسپانیا مشغول به کار گردد.

سولاری کارش را در تیم های پایه باشگاه رئال مادرید شروع کرد و فصل گذشته پس از اخراج خولن لوپتگی، راهنمایی این تیم را برعهده گرفت اما چند هفته به خاتمه فصل اخراج شد تا زین الدین زیدان به نیمکت کهکشانی ها برگردد.

برنامه این مرد آرژانتینی آن است که به عنوان سفیر به همکاری اش با رئال مادرید ادامه دهد تا اینکه فرصتی برای ادامه دادن به حرفه مربیگری اش شکل بگیرد. به این ترتیب ایفای نقش این مرد 43 ساله به عنوان سفیر موقت خواهد بود و تا زمانی که او پیشنهادی مناسب برای مربیگری دریافت کند ادامه خواهد داشت.

سولاری پس از اخراجش از رئال مادرید چند پیشنهاد کاری دریافت کرد اما هیچیک از آنها نتوانست انتظارات او را برآورده کند و به همین دلیل ترجیح داد بیکار بماند. اکنون اما او به عنوان یکی از نیروهای امیلیو بوتراگوئنیو، مدیر روابط عمومی و سازمان باشگاه رئال مادرید مشغول به کار خواهد شد.

سولاری در فاصله ماه اکتبر سال 2018 تا مارس سال 2019 راهنمایی رئال مادرید را برعهده داشت که در این مدت تیمش 32 بازی انجام داد و با مربیگری او مقام قهرمانی جام جهانی باشگاه ها را کسب کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولاری به رئال مادرید برگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولاری به رئال مادرید برگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید