دریافت کارت آزمون دکتری 98 از 30 بهمن

مشاور عالی سازمان سنجش از دریافت کارت شرکت در آزمون دکتری سال 98 از روز سه شنبه 30 بهمن 97 اطلاع داد.

دریافت کارت آزمون دکتری 98 از 30 بهمن

حسین توکلی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: کارت شرکت در آزمون دکترای سال 98 تمام داوطلبان از روز سه شنبه 30 بهمن 97 برای مشاهده و پرینت روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

وی اضافه نمود: تمام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون، برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ معین شده به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (شامل نام و نام خانوادگی، کدملی و تاریخ تولد) یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس معین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

  • شیوه برطرف نقص موجود در کارت آزمون

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: آدرس و محل تشکیل باجه برطرف نقص کارت شرکت در آزمون تمام داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنها در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون باید براساس توضیحات بند د اطلاعیه اقدام و در صورت احتیاج صبح از ساعت 8:30 تا 12 و بعدازظهر از ساعت 14 تا 17 یکی از روزهای چهارشنبه اول سفند یا پنج شنبه دوم اسفند 97 به حوزه های برطرف نقص مراجعه نمایند.

  • آزمون دکتری 98؛ سوم اسفند 97 برگزار می گردد

وی بیان نمود: آزمون ورودی دوره دکتری سال 1398 از ساعت8 صبح روز آدینه مورخ سوم اسفند 97 در 58 شهرستان مختلف کشور شروع خواهد شد، نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان معین شده است.

توکلی در سرانجام گفت: نتایج اولیه آزمون بصورت کارنامه در هفته آخر فروردین ماه سال 1398 به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "دریافت کارت آزمون دکتری 98 از 30 بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت کارت آزمون دکتری 98 از 30 بهمن"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید