اقدام جدیدمسئولان تیم امید برای بازیکن اخراجی تیم فوتبال پرسپولیس

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی، کاروان تیم امید کشورمان ظهر امروز و راس ساعت 12 به وقت محلی هتل هاریس در منطقه بکاسی واقع در جاکارتا را به مقصد چیکاران ترک کرد تا برای مسابقه حساس فردا مقابل کره جنوبی آماده گردد. ملی پوشان امید ساعت 13:10 دقیقه به هتل سلکتون واقع در چیکاران رسیدند.

اقدام جدیدمسئولان تیم امید برای بازیکن اخراجی تیم فوتبال پرسپولیس

* کرانچار به دلیل اینکه کیف پولش را جا گذاشته بود به هتل برگشت و جداگانه به چیکاران برگشت.

* پس از بازگشت کاروان تیم امید هیچ اتاقی برای محمدامین اسدی ملی پوش پرسپولیس تیم امید رزرو نگردیده بود و استیلی تاکید داشت که این بازیکن امشب باید به ایران برگردد. استیلی حتی درباره بازگشت اسدی به تهران با نصرالله سجادی سرپرست کاروان کشورمان نیز تماس گرفت و خواستار این شد که هر چه زودتر این بازیکن به کشور بازگردانده گردد.

* برخی در کوشش بودند که با واسطه شدن استیلی و کرانچار را از تصمیم گرفته گردیده منصرف نمایند که استیلی قویا اعلام نمود که هر کس برای وساطت بیاید او هم باید به تهران برگردد.

* امروز ملی پوشان اطراف هتل ریکاوری خواهند کرد و تمرین فشرده در دستور کار کادر فنی تیم ملی نیست بازیکنان تیم امید اجازه مصاحبه کردن در مورد اتفاقات پیرامون محمدامین اسدی را ندارند و این مورد به صورت جدی به بازیکنان اعلام شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اقدام جدیدمسئولان تیم امید برای بازیکن اخراجی تیم فوتبال پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام جدیدمسئولان تیم امید برای بازیکن اخراجی تیم فوتبال پرسپولیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید