آیا ذوب آهن ابزار کافی برای کسب سهمیه آسیا را دارد؟

به گزارش وبلاگ رضا، رحمان رضایی بازیکن پیشین تیم ذوب آهن که اواخر فصل گذشته به عنوان مدیر فنی روی نیمکت این تیم نشست، شب گذشته به عنوان سرمربی جدید این باشگاه انتخاب شد.

آیا ذوب آهن ابزار کافی برای کسب سهمیه آسیا را دارد؟

احمد جمشیدی سرپرست این باشگاه بعد از انتخاب رضایی با بیان این که وی را از بین چند گزینه و بعد از آنالیز جوانب مختلف انتخاب کردیم، از توقع و لزوم کسب سهمیه آسیا برای سبز پوشان صحبت کرد.

سرپرست ذوب آهن در حالی از کسب سهمیه آسیا برای تیمی که تا آخرین هفته های فصل گذشته گزینه سقوط به لیگ دسته اول بود صحبت می نماید که از همان تیم که در نهایت با 30 امتیاز در رده دوازدهم نهاده شد، بازیکنان اصلی زیادی جدا شده و تنها ورودی این تیم تا امروز سرمربی است.

از تیم ذوب آهن دانیال اسماعیلی فر و محمد نژاد مهدی به سپاهان پیوستند، احسان پهلوان به پرسپولیس پیوست و جدایی هادی محمدی از این تیم نیز قطعی شده و از لیگ هند به عنوان مقصد بعدی این مدافع میانی یاد می گردد.

مدیران ذوب آهن اگر برای فصل آینده سهمیه آسیایی می خواهند باید اصول آن را هم حفظ نمایند. از ابتدایی ترین اصول موفقیت و به خصوص کسب سهمیه آسیا، حفظ استخوانبندی تیم، تقویت و ترمیم نقاط ضعف است؛ اتفاقی که تا امروز در این تیم روی نداده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آیا ذوب آهن ابزار کافی برای کسب سهمیه آسیا را دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا ذوب آهن ابزار کافی برای کسب سهمیه آسیا را دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید