دلیل لغو دو دیدار لیگ هندبال معین شد، کمیته انضباطی تشکیل می گردد

به گزارش خبرنگاران، هفته چهاردهم از سی و یکمین دوره رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان، روزهای 11 و 12 بهمن ماه برگزار گردید اما دو دیدار از چهار دیدار آن برگزار نشد. تیم نفت و گاز گچساران به کرمان نرفت تا این دیدار لغو شود. تیم سربداران سبزوار هم راهی دهدشت نشد تا دیدارش با تیم فرازبام لغو شود.

دلیل لغو دو دیدار لیگ هندبال معین شد، کمیته انضباطی تشکیل می گردد

مرادکرمی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال در این رابطه به خبرنگاران گفت: مسائل اقتصادی یکی از دلایل عدم برگزاری این دو دیدار بوده است. تعدادی از بازیکنان تیم نفت مصدوم هستند و این تیم به صورت کامل نمی توانست راهی کرمان گردد. تیم سبزوار هم بیان کرد که به بعضی از بازیکنان اش از نظر اداری مرخصی نداده اند و عملا این تیم هم نمی توانست به طور کامل به دهدشت برود. از آن سو بعد مسافت هم برای هر دو تیم اهمیت داشت.

وی اضافه نمود: از آن طرف بازی هفته بعد بین همین دو تیم است یعنی سبزوار و نفت رودر روی هم بازی خواهند کرد و این بازی از آن نظر برای آنها مهم است که برد و باخت و کسب امتیاز در آن می تواند شانس شان را برای باقی ماندن در لیگ بیشتر کند.

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون هندبال گفت: نمی گردد به طور قطع گفت که این دو تیم در بازی این هفته می باختند، شاید این طور حساب نموده اند. به نظر می آید که این دو تیم قصد داشتند که انرژی شان را برای بازی هفته پانزدهم بگذارند.

مراد کرمی توضیح داد: پیرامون نتیجه نهایی بازی لغو شده و جرایم آن کمیته انضباطی فدراسیون تصمیم گیری خواهد نمود و در همین هفته جلسه ای برای این مسئله برگزار خواهد شد. نتیجه این دو بازی در جدول این هفته هم محسوب نشد هرچند که دلیل عدم برگزاری آن هر چه که باشد نتیجه ده بر صفر به سود تیم مقابل است و تنها بستگی به این دارد که تیم ها دلایل قانع کننده ای ارائه دهند تا تنها جرایم آنها کاسته گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دلیل لغو دو دیدار لیگ هندبال معین شد، کمیته انضباطی تشکیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل لغو دو دیدار لیگ هندبال معین شد، کمیته انضباطی تشکیل می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید