بهترین نقش آفرینی های تاریخ کامپیوتر به کنسول ها می آیند

اواخر امسال میلادی می توانید تعدادی از بهترین نقش آفرینی های کامپیوتر از جمله Planescape: Torment، Neverwinter Nights و مجموعه Baldurs Gate را روی کنسول های خود تجربه کنید.

بهترین نقش آفرینی های تاریخ کامپیوتر به کنسول ها می آیند

شرکت Beamdog، سازنده ای که مسئولیت تبدیل نسخه کامپیوتر بازی ها را برعهده دارد، قرار است با همکاری Skybound Games این کار را به انجام برساند. مجموعه فوق شامل بهینه ترین و کامل ترین نسخه های موجود از آثار زیر خواهد بود:

  • Baldurs Gate (عرضه در سال 1998)
  • Baldurs Gate 2: Shadows of Amn (عرضه در سال 2000)
  • Baldurs Gate: Siege of Dragonspear (عرضه در سال 2016)
  • Icewind Dale (عرضه در سال 2000)
  • Neverwinter Nights (عرضه در سال 2002)
  • Planescape: Torment (عرضه در سال 1999)

نسخه مخصوص و بهینه شده بازی های بالا طی سال های 2012 تا 2018 برای کامپیوترها عرضه شده بودند که روی وضوح های تصویر بالاتر و روی کامپیوترهای امروزی اجرا می شوند.

شرکت Skybound Games در بیانیه ای گفته است: این بازی ها اسطوره ای هستند و آثاری مثل Baldurs Gate استانداردهای جدیدی برای نقش آفرینی های کامیپوتر وضع کردند. به عنوان هواداران پر و پا قرص Baldurs Gate و نقش آفرینی ها، همکاری با Beamdog به عنوان عضو جدید خانواده اسکای باند بسیار فوق العاده است.

هنوز تاریخ انتشار یا پلتفرم مقصد مشخصی برای بازی های بالا اعلام نشده. با این حال در زمان انتشار می توانید آن ها را به وسیله فروشگاه آنلاین اسکای باند یا خرده فروشی ها خریداری کنید.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ

به "بهترین نقش آفرینی های تاریخ کامپیوتر به کنسول ها می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین نقش آفرینی های تاریخ کامپیوتر به کنسول ها می آیند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید